Najlepšie rady pre každodenný život

Domov Články Jazyky

Zdravie

Tipy o zdravie, ako je rozpoznávanie príznakov alergií, depresie, liečba alkoholizmu, najlepším liekom na migrény. Všetko od zdravej výživy na zdravotné poistnom.

---------------------------------------------------------

Pretrhnutie ušného bubienka

Niekedy ušný bubienok môže prasknúť (perforácii), zvýšený tlak v kvapaline za ušný bubienok. Po perforované ušný bubienok, a tekutina začne unikať stredného ucha, bolesť sa zmierňuje



Bubienka alebo Ušný bubienok je tenká membrána, ktorá oddeľuje vonkajšie od stredného ucha. Je umiestnený na konci vonkajšieho zvukovodu je naklonená pod uhlom 45% vonkajšieho zvukovodu a je umiestnený v rokline (timpanicni ťarchu) tohto kanálu. Úloha ušného bubienka pre prenos zvuku vo vzduchu na kostiach (kladivo, kovadlina a strmienok), v strednom uchu. Pretrhnutie ušného bubienka alebo perforáciou kanálu úst môže viesť k strate sluchu. Ušný bubienok má tri vrstvy. Vonkajšia vrstva kože, ktorá ide na kanáli pokožku pier. Stredná vrstva je proprium vrstva, ktorá sa skladá z vrstvy tkaniva firmy vláknité. Vnútorná vrstva epitelu, ktorý pokračuje na slizničné epitel bubnjišta. Väčšina rodičov nie je potrebné hovoriť, že infekciu stredného ucha (otitis media) je jedným z najčastejších ochorení u dojčiat a malých detí. Do 3 rokov 70% detí prejsť aspoň jeden zápal stredného ucha. Vo veku 7 rokov, toto číslo vyskočí na 90%. Viac antibiotík sa predpisuje na liečbu týchto infekcií, než akékoľvek iné choroby. Ušné infekcie obvykle začínajú chlad, ktorý môže viesť k hromadeniu tekutiny za dieťa bubienka. Tekutiny samo o sebe nemusí byť problém, ale je ideálnym miestom pre baktérie a vírusy, ktoré spôsobujú zápal. Akútna ušné infekcie môže byť veľmi bolestivé. Uznanie bolesti u detí, ktorý je príliš malý na komunikáciu reči môže byť ťažké. Avšak ostatné príznaky ušné infekcie byť výraznejšie. Deti s ušné infekcie môže byť tiež horúčka a byť podráždený alebo apatický. Niekedy ušný bubienok môže prasknúť (perforácii), zvýšený tlak v kvapaline za ušný bubienok. Po perforované ušný bubienok, a tekutina začne unikať stredného ucha, bolesť sa zmierňuje. Hoci ušné infekcie môže byť veľmi strach, rodičia a byť bolestivé, pre deti, výsledok je pozitívny. Väčšina detí nemá časté ušné infekcie do školského veku. Vo veku od 4 mesiacov do 4 rokov je najväčší výskyt ušných infekcií. To môže trvať niekoľko jednoduchých opatrení, ktorá výrazne znižuje riziko vášho dieťaťa. Navyše, nový výskum ukazuje, že mnoho ušné infekcie odznejú samy o sebe, bez použitia antibiotík. Avšak, v niektorých prípadoch vyžadujú liečbu. Váš lekár a spoločne rozhodnú o najlepšom prístupe k dieťaťu.




> Ako liečiť žalúdočné neurózu
> laparoskopia v gynekológii
> . Ako vyliečiť žalúdočné kŕče
> Ako liečiť neurózy srdca
> histamín alergie
> zlomenina stehennej kosti
> Brnenie prstov
> Ako kapusta, pripravené kapusta, nakladanie kapusty
> patologické klamanie
> Gangréna zuby
> Baktérie Gardnerella bakteriálne infekcie
> Zväčšená pečeň
> Krvou podliate oči
> Liečba vypadávanie vlasov alopécia areata a plešatosti u žien
> Chemoterapia Nežiaduce účinky
> Ako na prečistenie ucho, ucho upchaté liek na bolesť ucha
> Kompletný krvný obraz ako čítať a aké sú štandardy?
> Alergia na propolis
> Opuch prstov
> .. Ako odstrániť tuk z brucha
> laserovej operácii chrbtice
> Bolesť v prstoch
> Ako hrať Uno, pravidlá kartová hra Uno a pre dospelých - vstupenky na Uno
> Ako používať ľanového semena
> Deformity chrbtice
> , koľko soli ide do klobásy Párky recept, kalórie, varené vo víne s bylinkami
> Pretrhnutie ušného bubienka
> cervikobrachiálny syndróm
> Zlomenina kľúčnej kosti
> olivový olej ako liek

We use "Cookies" for better user experience. By proceeding to use this page you approve our Cookie policy.

Close this notice Find out more