Najlepšie rady pre každodenný život

Domov Články Jazyky

Oslavy a sviatky

Vianočné priania a darčeky, vianočné dekorácie, čokolády a cukrovinky na Veľkú noc, pohľadnice z dovolenky.

---------------------------------------------------------

Ako si lampu z tekvice

Ako tekvicovými lampášmi všetky tipy, ako vyrezávať tekvice, pozri nižšieVšetky
tipy, ako vyrezať tekvicu, pozrite sa nižšie starostlivo si ich prečítajte a dozviete všetko o tejto mimoriadnej umenie má niečo pre každého, začínajúcich a pokročilých .. a sochári teraz u Vyberte si vzor. . / u teraz bude najlepšie, keď si vyberiete model, ktorý chcete urobiť pred voľbou tekvicu. Samozrejme, najprv pripraviť tekvice, potom sa pozrite na tvár, to by bolo, že to sedí, ale obvykle vyžaduje trochu viac úsilia. Takže, ak už máte predstavu na mysli, pozrite sa na tekvica veľkosť a tvar. vzorec, môžete hľadať na internete alebo váš vlastný, v súlade s jeho nápadom. Môžete odkazovať na sebahodnotenie a známych postáv. vzorka konečného tlače, nezabudnite na to v tejto veľkosti, ktoré chcete dosiahnuť. teraz u Zvoľte vhodný tekvicu. / u
prvé, pozrite sa na tekvica, ktorá sa zmestí do vášho projektu. Napríklad, ak chcete urobiť darebáka z hororových filmov, bude najlepšie tekvica byť vysoká. koleso ploché tekvice sú ideálne pre zábavu a zábavných projektov. Uistite sa, že tekvica má zodpovedajúci jasne oranžovú farbu a žiadne známky plesní. Tiež skontrolujte, či je koža poškodená, môžu byť malé rezy neskôr prispieť k rýchlejšiemu rozkladu a hniloby. Je to predovšetkým dôležité pri výbere tekvica v septembri alebo v októbri, a ak chcete prežiť na Halloween. silná prítomnosť stromov na vrchole zeleniny bude slúžiť ako rukoväť a bude vyzerať skvele. teraz u čistý tekvica. / u
na stole a rozšíril sa po celom starých novín Dajte tekvicu a pokračovať znížiť dieru si môžete vyrezať otvor v spodnej časti, ale drvivá väčšina to tradičnými spôsobmi B - ... z vrcholu okolo stonky na tento účel pripraviť ostrú zúbkovaný nôž Miesto je starostlivo v squashi a potom sa pomaly znížiť kruh okolo stonky EUROPAGES po jeho excízii kruhoch, zaviedla silný rez, plochý nástroj -. maslo nôž a nôž na listy - vypáčiť veko .. a uistite sa, že to nepôjde tak ľahko, pretože všetky vlákna vnútri tekvice V kombinácii s krytom. teraz Potom ostrým nožom a skúste odkroić celý vnútrajšok tekvica kôry. róbw klesá len pár centimetrov od okraja. Snažte sa, aby tekvicu z vnútornej strany je čisté a krásne.
teraz jasné, jeho vnútro. Položte ruky do tekvice a odstráňte tekvicu zoškrabaním vnútorné steny z ruky. Ak si chcete uchovať, odstrániť ich v sitku alebo sita. To je najjednoduchší spôsob, ako odstrániť semienka, ale musíte počítať s tým, že budú mať špinavé ruky. teraz konečne vyčistiť vnútri tekvice. škrípanie mäso z vnútorných stien s kovovou lyžicou alebo špachtľou na zmrzlinu. To vám dáva hladký povrch na vnútornej strane bez vložky, vlákna, ktoré sú lepkavé, keď oświetlisz tekvica, dostane jedinečnú farbu. Nezabudnite ponechať asi 2 palce tučný . kože
u Pripravte sa tekvicové semená jesť / u
Ak sa vám nepáči, tekvicové semienka, môžete vyhodiť, ale drvivá väčšina ľudí, ako je tento druh občerstvenia - ... Ak neviete, čo s osivami S ich pomocou bude aj zložité vzory nie je pre vás problém. Trafil loptu v jednom riadku šablóny a kliknite na rezanie tam a späť, kým ste dokončili rezanie položky.
rezať otvory, môže byť užitočné cvičenie. Prípravy ďalšie papierové uteráky alebo tkanivá zničiť šťavu, že dôjde počas prevádzky. Nezabudnite začať vybojovať najmenšie časti. teraz je dôležité pozrieť sa wzór určiť, ktoré oblasti nebude podporovať kože tekvica by mali byť znížené ako prvý. Začnite s malými škrabancami pečiatkou a nechať veľké plochy na konci. Ak chcete odstrániť rezané časti, jemne zatlačte palcom a tlačiť ich do tekvice. Ak kus je príliš malá, použite iný nástroj. Je to len tupý koniec. Ak sa akákoľvek časť nechce ísť von, nerobte nič násilím. Celá re-odrezala osnovy, aby sa ubezpečil, že všetko je v poriadku a pokúste sa odstrániť ju znova. Ak sú fragmenty sú príliš veľké, je rozdeliť na menšie kúsky a odstráňte kus.
u Oprava chyby. / U
Ak sa trhnúť zlý zub, alebo niektoré jeho časti nie sú pevne drží na koži, môžete opraviť. Strana špáradlo alebo špendlík do tekvice v zodpovedajúcej poškodenej oblasti, oblasť, ktorú chcete zachovať. Týmto spôsobom sa môžete pripojiť dva.
u Ochrana vyrezávané tekvice. / U
Bohužiaľ, vaša tekvica nebude trvať večne. Existuje niekoľko úprav, ktoré môžete urobiť predĺžiť svoj život. Po prvé, keď tekvica je pripravená, umyte dovnútra a von. Opláchnite, kým voda tečie jasné a tekvica hydratovaná. Odstráňte prebytočnú vodu s papierovou utierkou. Udržiavanie správnej hladiny vlhkosti je kľúčom k stabilite, môže dôjsť k poškodeniu sušenie našej práce.
Rub každý tekvicu kropením vodou.
Skladujte tekvica v chladničke.
Ak je zima, môžete si to v garáži alebo v pivnici.
môžete zabaliť fóliou, týmto spôsobom pomôže predísť strate vlhkosti.
nenechávajte tekvica na vonkajšej strane - zvieratá milujem.
Môžete tiež namočiť tekvicu vo vedre vody za deň alebo dva. Ak máte dostatočne veľkú nádobu, ponorte ju úplne. Týmto spôsobom môžete tiež aktualizovať trochu opotrebované teraz tekvice.
môžete tiež potrieť celý povrch tekvice s vazelínou pomôcť udržať vlhkosť. Ale s rukavicami a rúk rastú ťažké odstrániť škvrny.
/ ul
u Urobte si obrázok o jeho prácu. / U
Snažte sa, aby ihneď po dokončení sochy, sú najlepšie. Snažte sa zdôrazniť tekvicu s bielymi sviečkami, dostanete týmto spôsobom, čo najlepší efekt. Dajte tekvica v temnej miestnosti a vyfotiť.
> Ako si vianočné ozdoby z papiera
> Výroba papiera, sprievodca pre výrobu ozdôb z papiera
> Ako zdobí vianočný strom s ručne ozdoby z papiera
> AKO na vianočné ozdoby Vianočné ozdoby z cesta
> Ako sa robí Halloween dekorácie z papiera lucerny
> Ako si masku
> Ako si papierový vianočný strom luster
> Ako upiecť tekvicový koláč recept na tekvicový koláč
> Ako ozdobiť drevenú krabicu
> Ako urobiť vianočné ozdoby so sušeným ovocím
> Ako veľkonočné dekorácie z papiera
> Ako vytvoriť blahoželanie k narodeninám
> Ako urobiť vianočné ozdoby z plastových fliaš
> Ako si vyrobiť vlastné vianočné kartu s snehuliaka
> Nápady na vianočné ozdoby
> Ako si vyrobiť anjela
> Ako urobiť koláče na Halloween
> Ako urobiť vianočné ozdoby strieborná dom
> Ako cencúle papier
> Ako darčekové krabice papiera pádu
> Ako urobiť jednoduchú anjela na vianočný stromček
> Ako si vyrobiť vianočný strom polystyrénu časť vianočný stromček s kožušinou
> Ako soba, pre vianočný stromček s vinným korku
> Ako dekoratívne papierové obálky
> Ako napísať ľúbostný list
> Ako vence pre Všetkých svätých
> Ako si vyrobiť origami vianočný strom
> Ako na papierové tekvice na Halloween
> Ako vyzdobiť obývacia izba na Vianoce
> Ako urobiť vajcia natvrdo v tvare srdca

We use "Cookies" for better user experience. By proceeding to use this page you approve our Cookie policy.

Close this notice Find out more